حاکمیت جو پایدار در غالب مناطق کشور/وقوع گرد و غبار در زابل

حاکمیت جو پایدار در غالب مناطق کشور/وقوع گرد و غبار در زابلمدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به برقراری جو آرام در اکثر مناطق کشور طی سه روز آینده، از احتمال وقوع گرد و خاک در زابل خبر داد.

احد وظیفه در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد:  بر اساس تحلیل آخرین اطلاعات هواشناسی، در سه روز آینده در اکثر مناطق کشور جوی آرام حاکم خواهد بود.

وی ادامه داد: در ساعات بعد از ظهر امروز و فردا (جمعه و شنبه اول و دوم تیرماه) در شمال آذربایجان غربی و شرقی، ارتفاعات البرز شرقی در شرق مازندران، شمال سمنان، ارتفاعات شمال شرق تهران و جنوب گلستان رگبار پراکنده باران، گاهی وزش باد با احتمال رعد و برق پیش بینی می‌شود.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: در سه روز آینده در جنوب غرب و جنوب کشور و همچنین در شرق کشور به ویژه منطقه زابل در بعضی ساعات وزش باد و گرد و خاک خواهیم داشت.

وظیفه تاکید کرد: طی سه روز آینده به سبب وزش باد شدید خلیج فارس مواج و متلاطم پیش‌بینی می‌شود.

وی در پایان در مورد شرایط جوی تهران اظهار کرد: تهران فردا و پس فردا (شنبه و یکشنبه دوم و سوم تیرماه) صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد پیش بینی می‌شود. بیشترین و کمترین دمای تهران طی دو روز آینده 37 و 25 و 38 و 25 درجه سانتیگراد خواهد بود.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس