حکم سگ‌آزار شفتی صادر شد

حکم سگ‌آزار شفتی صادر شدحکم برای متهم حیوان آزار در شفت صادر شد.

به گزارش ایسنا، «رضا زمانی» رئیس اداره محیط زیست شفت گفت: پس از انتشار تصاویر مبنی بر حیوان آزاری و کشیدن یک قلاده سگ با خودرو بر روی خیابان اداره محیط زیست شهرستان با بررسی و شناسایی هویت متخلف بلافاصله با تشکیل پرونده شخص مذکور را به مقام قضایی معرفی کرد و امروز حکم برای متهم حیوان آزار در شفت صادر شد.

وی افزود: انتشار فیلم حیوان‌آزاری مذکور موجب جریحه‌دار شدن احساسات بسیاری از شهروندان و دوستداران و علاقمندان محیط زیست و حیوانات شده بود.

رئیس اداره محیط‌زیست شفت خاطرنشان کرد: از آنجائی‌که حیوان آزاری اقدامی غیرانسانی است و باعث جریحه‌دار شدن افکار عمومی و ترویج خشونت می‌شود و بر اساس آموزه‌های دین اسلام نیز به شدت نکوهیده است، اداره محیط زیست برای جلوگیری از اشاعه حیوان آزاری و تشویش اذهان عمومی با چنین موارد بطور جدی برخورد خواهد کرد.

زمانی تصریح کرد: با توجه به این‌که دوستی با طبیعت و حیوانات روحیه دوستی و ملاطفت و همدلی را در میان افراد جامعه تقویت می‌کند، از همه والدین درخواست می شود، دوستی و مهربانی با حیوانات را از کودکی به فرزندان خود با اتخاذ رفتارهای مثبت مانند غذادادن به حیوانات آموزش دهند.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس