ورود سازمان آب‌منطقه‌ای برای رفع بوی نامطبوع مسیر فرودگاه امام

ورود سازمان آب‌منطقه‌ای برای رفع بوی نامطبوع مسیر فرودگاه امامدر راستای رفع بوی نامطبوع متساعدشده در نزدیکی فرودگاه امام خمینی(ره) که ناشی از فعالیت تعدادی از دامداری‌ها و کشتارگاه‌ها است، مقرر شد که سازمان آب‌منطقه‌ای اقدامات موثری را انجام دهد.

به گزارش ایسنا، در جلسه کارگروه آلودگی هوای استان تهران که امروز یکشنبه به ریاست استاندار تهران تشکیل شد، موضوع بوی نامطبوع در نزدیکی فرودگاه امام خمینی(ره) مورد بحث و بررسی قرار گرفت که نهایتاً مقرر شد سازمان آب‌منطقه‌ای برای رفع این بوی نامطبوع اقدامات موثری را انجام دهد.

در این جلسه در بررسی اقدامات انجام‌شده در زمینه شناسایی و رفع کانون‌های تولیدکننده بوی نامطبوع در جنوب تهران و مسیر فرودگاه، یزدانی معاون خدمات شهری شهرداری تهران گزارشی را ارائه کرد که در این گزارش به اقدامات شهرداری تهران در جهت توسعه فضای سبز و ساماندهی سایت آرادکو و سایت‌های مناطق ۲۱، ۲۲ و ۱۳ شهرداری تهران اشاره شد.

وی در این گزارش تاکید کرد: بخشی از بوی نامطبوع متساعد شده در نزدیکی فرودگاه امام خمینی(ره) ناشی از فعالیت تعدادی از دامداری‌ها و کشتارگاه‌هاست که در این راستا توسط آب‌منطقه‌ای اقداماتی انجام شده است و باید برای رفع کامل این معضل اقدامات دیگری نیز انجام شود.

وی ادامه داد: در حال حاضر اجرای بیش‌از دو هزار هکتار درختکاری در غرب تهران نیز در دستور کار شهرداری قرار دارد.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس