کاهش کیفیت هوا و گرد و غبار در برخی مناطق کشور

کاهش کیفیت هوا و گرد و غبار در برخی مناطق کشورمدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از وزش باد شدید، گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا در مناطق جنوبی و شرقی کشور خبر داد.

احد وظیفه در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه بر اساس تحلیل آخرین اطلاعات هواشناسی طی سه روز آینده در غالب مناطق کشور آسمان صاف و آفتابی خواهد بود، تصریح کرد: در استان‌های سیستان و بلوچستان، شرق خراسان جنوبی، شرق کرمان و جنوب سمنان در بعضی ساعات وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود که در منطقه زابل با گرد و خاک همراه خواهد بود.

وظیفه ادامه داد: طی این مدت در برخی نقاط استان‌های خوزستان و ایلام نیز در بعضی ساعات وزش باد شدید و کاهش کیفیت هوا پیش‌بینی می‌شود.

به گفته مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی امروز (۵ تیر) دریای عمان مواج است و از بعد از ظهر از ارتفاع امواج در غرب دریا کاسته می‌شود.

وی در پایان درباره شرایط آب و هوایی تهران طی دو روز آینده اظهار کرد: آسمان تهران فردا (۶ تیر) صاف، گاهی همراه با وزش باد با حداقل دمای ۲۶ و حداکثر دمای ۳۸ درجه سانتیگراد و روز پنجشنبه (۷ تیر) صاف با حداقل دمای ۲۷ و حداکثر دمای ۳۶ درجه سانتیگراد پیش بینی می‌شود.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس