تعطیلی باغ‌وحش «وکیل‌آباد» مشهد در صورت رعایت نکردن استانداردها

تعطیلی باغ‌وحش «وکیل‌آباد» مشهد در صورت رعایت نکردن استانداردهامدیرکل حفاظت محیط‌زیست خراسان‌رضوی گفت: اگر استانداردها در باغ‌وحش مشهد رعایت نشود تعطیل خواهد شد.

به گزارش ایسنا، «تورج همتی» امروز در حاشیه مراسم گرامی‌داشت روز ملی محیط‌بان که در هتل پارس مشهد برگزار شد در پاسخ به ایسنا در خصوص مشکلات باغ‌وحش وکیل‌آباد مشهد، اظهار کرد: به باغ‌وحش ضرب‌العجل داده‌ایم. اگر استانداردها را رعایت نکند تعطیل خواهد شد. با کسی تعارف نداریم.

وی ادامه داد: مهلت زمان دقیق این ضرب‌الاجل را نمی‌دانم اما تصور می‌کنم تا پایان سال جاری باشد.

مدیر کل حفاظت محیط‌زیست خراسان‌رضوی همچنین در این مراسم، گفت: برای نخستین بار امروز بخش زیادی از اختیارات سازمان حفاظت محیط‌زیست به استان‌ها تفویض شده است. این اختیار باعث شده در بخش‌های ستادی استان‌ها دنبال ظرفیت‌سازی و توانمندسازی برویم و در تصمیمات ما کارشناسان مشارکت کنند.

وی افزود: این نگاه باعث پویایی در ادارات کل حافظت محیط زیست استان‌ها و چابک‌سازی سیستم ادارات شده است.  البته مسئولیت و تکلیف ما هم  دوچندان شده است.هم‌چنین در گذشته فرآیند طولانی برای پاسخ‌گویی به مردم داشتیم که نارضایتی خاصی به دنبال داشت. امروز این فرایندها در استان ها باز تعریف و اصلاح شده است. این رویکرد نوین جدید سازمان باعث بالندگی شده و رضایت‌مندی در جامعه ایجاد کرده است.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس