حمایت بیشتر مسوولان از محیط زیست

حمایت بیشتر مسوولان از محیط زیستسازمان حفاظت محیط زیست با انتشار بیانیه‌ای در آستانه هفته دولت ضمن استمداد همیاری از اقشار مختلف جامعه، حمایت و توجه ویژه مسئولان و دولت مردان را خواستار شد.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان حفاظت محیط زیست در بیانیه این سازمان در آستانه هفته دولت آمده است: « اولین دهه پیروزی انقلاب اسلامی، پر فراز و نشیب بود. استکبار جهانی با به کارگیری عوامل سرسپرده و با هدف انحراف آموزه‌های انقلاب اسلامی به هر سناریو و ترفندی در براندازی روند رو به رشد آن، به ترور بسیاری از دلاوران و خدمتگزاران انقلاب اسلامی مبادرت کردند. از جمله ترورهای غم انگیز، بمب‌گذاری در جلسه حزب جمهوری اسلامی و دفتر نخست وزیری بوده است.

هفته دولت به حرمت دو یار صدیق و همسنگر شهیدان دولت، رجایی و باهنر نامگذاری شده است. این زمان، فرصت مناسبی برای تجدید آرمان‌ها و اهداف والایی است که سنگ بنای استقرار نظام مردمی را از درون بر اوراق زرین تاریخ انقلاب ایران اسلامی ثبت کرد.

هر سال دوم تا هشتم شهریور بزرگداشت هفته دولت بسیار ضروری و مغتنم است تا مسیر دشوار پیش روی دولت‌های برآمده از انقلاب اسلامی تداعی ، مجاهدت‌های آنان به تصویر کشیده شود. هنوز هم آتش کینه استثمارگران جهانی در تسلیم و نابودی این مرز و بوم فروکش نکرده است. مانند گذشته با دولت‌های اجیر شده و دست نشانده، کشور عزیز ما را به تحریم و تهدید نشانه می‌گیرند.

شایسته است با تأسی به این دو اسوه شهادت (رجایی و باهنر) با ایمان و خدمت خالصانه و با الهام از رهنمودها، منویات و نصایح تسلیم ناپذیر مقام معظم رهبری در مقابل این تاریک اندیشان جهانی ایستادگی شود و به پشتوانه عظیم مردمی، ضمن خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان انقلاب اسلامی برای اعتلای نظام مقدس جمهوری ایران اسلامی و رفاه و سربلندی مردم شریف و صبور ایران عزمی راسخ و تلاشی مضاعف اتخاذ شود تا چرخ دنده‌های توسعه پایدار و آبادانی کشور با تدوین راهبرد صحیح اقتصادی و برنامه‌ریزی شتاب گرفته و با استفاده اقدامات موثر از این وضعیت حادث شده اقتصادی در کشور که به صورت آشکار و پنهان از استکبار جهانی و عوامل خود فروخته درونی کشور (ستون پنجم) ناشی می‌شود، با عزت و سربلندی به درآییم.

سازمان حفاظت محیط زیست ضمن بزرگداشت و تبریک هفته دولت، به عنوان عضوی در مجموعه دولت و با الهام از اصل پنجاهم قانون اساسی و ابلاغیه محیط زیستی صادره از جانب مقام معظم رهبری، تمامی مساعی و تلاش خود را به کار بسته است، تا با تفکر پیش از عمل، همراه و همسوی دولت خدمتگزار تدبیر و امید حرکت کند و در حوزه حفظ و صیانت از محیط زیست کشور رهین توفیق شود.

 شایان ذکر است، از آنجایی که طبق اصل پنجاهم قانون اساسی، حفظ محیط زیست یک وظیفه عمومی و برای همه حیاتی است، ضمن استمداد همیاری از اقشار محترم و مختلف جامعه، حمایت و توجه ویژه مسئولان و دولت مردان هم مورد استدعاست.»

انتهای پیام

منبع: ایسنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس