پیش‌بینی وزش باد در تهران/ هوای پایتخت سالم است

پیش‌بینی وزش باد در تهران/ هوای پایتخت سالم استمدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ضمن اشاره به وزش باد در تهران از سالم بودن هوای پایتخت خبر داد.

حسین شهبازی در گفت و گو با ایسنا، با بیان اینکه بر اساس نتایج حاصل از پیش‌بینی پارامترهای هواشناسی برای شهر تهران، در برخی ساعات به ویژه بعد ازظهر امروز (۶ شهریور) وزش باد با بزرگی بالاتر از ۵ متر بر ثانیه از سمت نواحی جنوب‌شرقی انتظار می‌رود، اظهار کرد: در این روز احتمال افزایش موقتی غلظت ذرات معلق وجود دارد.

وی ادامه داد: به تدریج طی فردا (۷ شهریور) بر میزان ناپایداری جوی افزوده می‌شود و برای برخی ساعات به ویژه بعد ازظهر وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با اشاره به اینکه بر این اساس انتظار می‌رود تا فردا بر غلظت ذرات معلق به طور نسبی افزوده شود، تصریح کرد: همچنین تا روز آینده تغییر محسوسی در دما هوا تهران مشاهده نخواهد شد.

شهبازی در پایان با اشاره به اینکه کیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته پایتخت منتهی به ۸ صبح امروز با شاخص میانگین ۶۴ در شرایط سالم قرار داشت، گفت: کیفیت هوای هم اکنون تهران نیز با شاخص میانگین ۷۷ همچنان در شرایط سالم است.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس