شرکت هواپیمایی سازگار با محیط زیست در اتیوپی

شرکت هواپیمایی سازگار با محیط زیست در اتیوپیشرکت هواپیمایی اتیوپی به عنوان یک شرکت هواپیمایی سازگار با محیط زیست موفق به دریافت گواهینامه ایزو سیستم مدیریت محیط زیست شد.

به گزارش ایسنا- به نقل از تراول نیوز، این شرکت سیستم مدیریتی برای خدمات باربری و تدارکات، تعمیر و نگهداری، خدمات پذیرایی، آکادمی هوایی، عملیات پرواز، شبیه‌سازی و تعمیر و نگهداری تجهیزات ایجاد کرده است.

خطوط هوایی اتیوپی اعلام کرد: گواهینامه ETA umweltmanagement Ltd  تایید کننده حفظ سیستم مدیریت محیط زیست مطابق با الزامات ایزو 14001: 2015  است.

 طوولده گوبراریم،  مدیر عامل شرکت هواپیمایی اتیوپی اظهار کرد: این گواهینامه تعهد ما برای ترویج پایداری زیست محیطی و پیروی از استانداردهای بین‌المللی است و از طریق برنامه‌ریزی جهت کاهش آلودگی توانستیم میزان قابل توجهی پیشرفت کرده و محصولات و عملیات سازگار با محیط زیست در هوا و زمین ایجاد کنیم.

وی در ادامه افزود: تحت برنامه استراتژیک 15 ساله خود تا سال 2025، میلیاردها دلار صرف کارآمدی سوخت خواهیم کرد. همچنین جهت کاهش آلودگی محیط زیست از بسته‌بندی اضافی ظروف غذا برای کاهش ضایعات اجتناب کردیم. از دیگر برنامه‌های ما  “Fly Greener”  برای کاهش آلودگی دی‌اکسیدکربن است.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس