رفع تصرف 345 مترمربع از اراضی ملی منطقه حفاظت شده «شیدا»

رفع تصرف 345 مترمربع از اراضی ملی منطقه حفاظت شده «شیدا»مدیرکل حفاظت محیط‌زیست چهارمحال و بختیاری از رفع تصرف 345 مترمربع از اراضی ملی در منطقه حفاظت شده شیدا در شهرستان بن خبر داد.

به گزارش ایسنا، «شهرام احمدی» با اعلام این خبر اظهار کرد: 345 متر مربع از اراضی ملی در منطقه حفاظت شده شیدا در شهرستان بن تغییر کاربری شده بود که با پیگیری حفاظت محیط‌زیست استان و دستور مقام قضایی، رفع تصرف و به وضعیت سابق بازگردانده شد.

وی اراضی ملی را جزو انفال و حقوق عامه مردم و برخورد با متجاوزان را از اولویت‌ها دانست و افزود: حفاظت از مناطق تحت مدیریت از وظایف و تکالیف اصلی اداره‌کل حفاظت محیط‌زیست استان است که به‌صورت مستمر و دائمی انجام می‌شود.

مدیرکل حفاظت محیط‌زیست چهارمحال و بختیاری از جدیت دستگاه قضا و همکاری مسئولان دست‌اندرکار و حمایت مردمی در این‌باره قدردانی و اظهار کرد: این دو متخلف که اقدام به تغییر کاربری اراضی ملی بدون مجوز قانونی کرده بودند توسط دستگاه قضایی، ضمن رفع تصرف و اعاده به وضع سابق هر کدام به تحمل 6 ماه حبس تعزیری محکوم شدند.

احمدی خاطرنشان کرد: مأموران یگان حفاظت محیط‌زیست در انجام وظایف و برخورد قاطع با متخلفان بدون هیچ ملاحظه‌ای عمل خواهند کرد.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس