بارش پراکنده باران در شمال شرق کشور

بارش پراکنده باران در شمال شرق کشورمدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: با توجه به تحلیل آخرین نقشه‌های پیش بینی هواشناسی امروز (۲۶ آبان ماه) بارش‌های پراکنده در شمال شرق کشور رخ می‌دهد و به‌تدریج با خروج سامانه بارشی طی سه روز آینده جوی آرام همراه با آسمانی صاف برای اغلب مناطق کشور پیش‌بینی می شود.

احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: سه روز آینده غرب سواحل دریای خزر بارش پراکنده خواهد داشت و مرکز و شرق خلیج فارس مواج پیش‌بینی می‌شود.

به گفته مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از سه شنبه (۲۹ آبان ماه) با ورود سامانه جدید بارشی از جنوب غرب کشور ناپایداری‌ها برای مناطق جنوبی و مرکزی کشور آغاز می‌شود. 

وظیفه در پایان درباره وضعیت جوی پایتخت اظهار کرد: آسمان تهران فردا (۲۷ آبان‌ماه) صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد با بیشترین و کمترین دمای ۱۵ و ۷ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود. آسمان پایتخت دوشنبه (۲۸ آبان‌ماه) صاف تا کمی ابری در بعضی ساعات همراه با وزش باد خواهد بود که دما در گرمترین ساعات به ۱۴ درجه سانتیگراد و در سردترین زمان به ۶ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌رسد.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس