رویای متجاوزان به اراضی ملی گیلان کابوس شد

رویای متجاوزان به اراضی ملی گیلان کابوس شدرئیس اداره حقوقی اداره‌کل راه و شهرسازی استان گیلان گفت: بیش از 123هزار متر مربع از اراضی ملی در گیلان رفع تصرف شد.

به گزارش ایسنا، «حسین یوسف‌زاده» با بیان این‌که از ابتدای سال تاکنون 123هزار متر مربع از اراضی ملی در سطح استان رفع تصرف شد، گفت: با توجه به لزوم حفظ و حراست از اراضی سازمان ملی زمین و مسکن به‌عنوان اراضی دولتی و صیانت از بیت‌المال در سنوات اخیر از بخش قابل توجهی از اراضی ملکی دولت در استان رفع تصرف بعمل آمده است.

وی افزود: 36 مورد از اراضی دولتی به ارزش حدود 421 میلیارد ریال در قالب رفع تصرف از اراضی و اجرای احکام قضایی به دولت بازگردانده شد.

یوسف‌زاده تصریح کرد: در راستای صیانت و حفاظت از اراضی ملی و حفظ حقوق بیت‌المال، یگان حفاظت اداره‌کل راه و شهرسازی استان با همکاری کارشناسان حقوقی و با حکم مقام قضایی و با استفاده از کارکنان مجرب، برنامه‌ریزی دقیق و منظم و حضور میدانی، گشت‌زنی هدفمند نسبت به رفع تصرف و قلع و قمع این مقدار از اراضی ملی متعلق به دولت اقدام کرد.

وی خاطرنشان کرد: پیگیری پرونده‌ها تا حصول نتیجه و کوتاه کردن دست متجاوزان به اموال عمومی و اراضی ملی بدون هیچ‌گونه ملاحظه و با اقتدار در دستور کار قرار دارد.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس