تداوم آلودگی هوا در شهرهای صنعتی کشور

تداوم آلودگی هوا در شهرهای صنعتی کشورمدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از تداوم آلودگی در شهرهای صنعتی و پر جمعیت طی روزهای آینده خبر داد.

احد وظیفه در گفت‌ و گو با ایسنا با بیان اینکه طی سه روز آینده در غالب مناطق کشور جوی آرام پیش بینی می‌شود، گفت: بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش یابی هواشناسی، در شهرهای صنعتی و پر جمعیت طی سه روز آینده افزایش آلاینده‌های جوی دور از انتظار نخواهد بود.

وی ادامه داد: بعد از ظهر امروز (اول بهمن) در غرب، جنوب غرب و به‌تدریج مرکز کشور افزایش ابر پیش‌بینی می‌شود همچنین فردا (۲ بهمن) در شمال غرب و در روز چهارشنبه (۳ بهمن) در شمال شرق کشور شاهد افزایش ابر خواهیم بود.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه امروز ( اول بهمن) در جنوب شرق کشور وزش باد پیش بینی می‌شود،اظهارکرد: در بعد از ظهر امروز مرکز و شرق خلیج فارس مواج خواهد بود.

وظیفه در پایان در مورد وضعیت آب و هوایی تهران گفت: فردا (۲ بهمن) آسمان تهران صاف تا نیمه ابری همراه با غبار محلی و در بعد از ظهر همراه با وزش باد خواهد بود. بیشترین و کمترین دمای تهران در این روز ۹ و ۲ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود همچنین در روز چهارشنبه (۳ بهمن)‌ آسمان پایتخت صاف همراه با غبار محلی و با بیشینه و کمینه دمای ۹ و ۱ درجه سانتیگراد خواهد بود.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس