تهیه گزارشی درباره «بوی نامطبوع» در کمیسیون محیط زیست شورای شهر تهران

تهیه گزارشی درباره «بوی نامطبوع» در کمیسیون محیط زیست شورای شهر تهرانرییس شورای شهر تهران درمورد منشا بوی نامطبوع روز چهارشنبه تهران گفت: مایل نیستم که درباره بو صحبت کنم، چرا که همه پراکنده در مورد آن صحبت کردند و حتی لطیفه و جک‌هایی ساخته شد و حرف‌هایمان نباید جکی شود.

به گزارش ایسنا، محسن هاشمی صبح امروز با ترک جلسه در میانه جلسه شورا با حضور در جمع خبرنگاران در مورد چرایی انتشار بوی نامطبوع در تهران، گفت: قرار شد که خانم نوری – رییس کمیسیون سلامت – اظهارنظرها را جمع‌بندی و گزارشی در این خصوص تهیه کند.

وی در پاسخ به این سوال که روز گذشته جلسه‌ای در وزارت راه و شهرسازی برگزار شد و در آن سخنانی در مورد این‌که این بو هشداری برای زلزله تهران است، اظهار کرد: من مایل نیستم که درباره بو صحبت کنم، چرا که همه پراکنده در مورد این بو صحبت کردند و حتی لطیفه و جُک‌هایی ساخته شد و حرف‌هایمان نباید جُکی شود و اجازه دهید از آنجایی که موضوع حساسی است به جمع‌بندی علمی برسیم.

هاشمی درباره تذکرات شفاهی به شورا برگشته است، ادامه داد: اگر تعداد تذکرات در همین حد دو تا سه تذکر باشد بلامانع است، اما اگر باز هم تعداد تذکرات بالا برود، مجبور هستیم برای اداره جلسه و هدرنرفتن زمان مجددا تعداد تذکرات را کاهش دهیم.

رییس شورای شهر تهران در ادامه درباره آخرین وضعیت برنامه سوم توسعه شهرداری نیز گفت: سه‌شنبه هفته جاری کمیسیون تلفیق برای بررسی برنامه سوم توسعه شهرداری تشکیل می‌شود و در جلسه یکشنبه هفته آینده نیز این برنامه سوم به شورا خواهد آمد و بررسی و مصوب می‌شود، بعد از تصویب برنامه سوم، برنامه به شهرداری ابلاغ می‌شود تا بودجه سال آینده براساس برنامه سوم توسعه تدوین شود.

انتهای پیام  

منبع: ایسنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس