چرایی افزایش پاسخ مثبت به استعلامات محیط زیستی در تهران

چرایی افزایش پاسخ مثبت به استعلامات محیط زیستی در تهرانمعاون فنی محیط زیست استان تهران با اشاره به افزایش پاسخ مثبت به استعلامات محیط زیستی در این استان برای صنایع و واحدهای خدماتی و … گفت: بارگذاری‌ها در تهران به صورتی انجام شده است که تمام آنها نیاز به خدمات دارند.

به گزارش ایسنا، مهرداد کتال محسنی در حاشیه نشست خبری امروز اداره محیط زیست استان تهران اظهار کرد: طی امسال آمار استعلامات از محیط زیست استان تهران نسبت به سال گذشته دو برابر شده است.

وی ادامه داد: طی پارسال تعداد استعلامات حدود ۱۰۰ مورد بود اما امسال در شش ماهه اول سال این رقم به ۲۰۰۰ استعلام افزایش پیدا کرد.

معاون فنی محیط زیست استان تهران افزود: فراوانی پاسخ به استعلامات محیط زیستی تا سال ۹۵، ۵۹ درصد موافقت و ۴۱ درصد مخالفت بود، تصریح کرد: این در حالی اتفاق می‌افتاد که درصد مخالفت‌ها با استعلامات زیست محیطی در کشور حدود ۱۷ درصد بود.

کتال محسنی با اشاره به اینکه مخالفت‌ها با استعلامات زیست محیطی برای استقرار صنایع از سال ۹۶ تا کنون ۲۷ درصد کاهش پیدا کرده است، گفت: بارگذاری‌ها در استان تهران به صورتی شکل گرفته است که تمام آنها نیاز به خدمات دارند.

انتهای پیام

خبرنگار:مهشاد کریمی/ دبیر خبر: عاطفه کربلایی

منبع: ایسنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس