تکمیل سامانه صدور مجوز واردات و صادرات مواد شیمیایی خطرناک

تکمیل سامانه صدور مجوز واردات و صادرات مواد شیمیایی خطرناکسرپرست دفتر فناوری اطلاعات سازمان حفاظت محیط زیست از تکمیل چندین سامانه الکترونیک و آغاز به کار پروژه‌های سازمان بدون کاغذ خبر داد.

به گزارش ایسنا محمود نیایی با اشاره به  تکمیل چندین سامانه الکترونیک گفت : این سامانه‌ها در بهمن ماه ۱۳۹۷ به مرحله بهره‌برداری رسیده و به دفاتر تخصصی تحویل شده است همچنین چندین پروژه در راستای طرح سازمان بدون کاغذ در سازمان حفاظت محیط زیست آغاز به کار کرده است.

وی با اعلام تکمیل سامانه‌های صدور مجوز واردات و صادرات پسماند و صدور مجوز واردات و صادرات مواد شیمیایی خطرناک اظهارکرد: این سیستم‌ها جزو نیازمندی‌های معاونت محیط زیست انسانی است و امکان دریافت درخواست کاربران، انجام فرایندهای سازمانی و اعلام نتیجه را به‌صورت الکترونیک میسر خواهد ساخت.

سرپرست دفتر فناوری اطلاعات سازمان حفاظت محیط زیست از اتمام پروژه سامانه الکترونیک برخورد با جانوران وحشی کشف شده خبر داد و گفت: این سرویس برای ادارات استانی و محیط بانان امکان ورود اطلاعات حیوانات کشف و ضبط شده را  خواهد داد و از بانک اطلاعات ایجاد شده در آینده استقاده‌های گوناگونی به عمل خواهد آمد.

نیائی با اشاره به واگذاری مدیریت طرح سازمان بدون کاغذ به دفتر فناوری اطلاعات سازمان محیط زیست اظهارکرد: این طرح شامل چند پروژه با جنس متفاوت است که از این پس با محوریت فناوری اطلاعات اجرا خواهد شد. این پروژه‌ها شامل راه‌اندازی امضای دیجیتال، شبکه‌های محرمانه سازمان، فکس سرور سازمان ، بایگانی الکترونیک معاونت‌ها و … می‌شود و پیش از این به‌صورت مستقل توسط دفتر فناوری اطلاعات آغاز شده‌اند و با تایید سرپرست مرکز برنامه ریزی و بودجه ، در قالب طرح سازمان بدون کاغذ توسط دفتر فناوری اطلاعات اجرا خواهند شد و با اجرای هر پروژه ، خواهیم توانست میزان مصرف کاغذ را اندازه‌گیری و با گذشته مقایسه کنیم و و نتیجه را در اختیار عموم قرار دهیم .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان محیط زیست، سرپرست فناوری اطلاعات سازمان حفاظت محیط زیست در پایان گفت: تمامی مراحل طراحی و اجرای این سامانه‌ها و پروژه‌ها توسط نیروهای داخلی سازمان انجام می‌شود.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس