میزان استفاده از پلاستیک در کشور بسیار نگران کننده است

میزان استفاده از پلاستیک در کشور بسیار نگران کننده استرئیس سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه میزان استفاده از پلاستیک و مشتقات آن در کشور بسیار زیاد و نگران کننده است تاکید کرد: با هدف حفظ محیط زیست باید استفاده از کیسه‌های پلاستیکی و سایر پلیمرها در ایران کاهش یابد. 

به گزارش ایسنا، عیسی کلانتری گفت: با هدف حفظ محیط زیست، باید استفاده از کیسه‌های پلاستیکی و سایر پلیمرها در کشور کاهش یابد.

وی همچنین امروز درحاشیه افتتاح فاز نخست سافاری پارک بوستان ملی باراجین قزوین در جمع خبرنگاران اظهارکرد: طرح انتقال آب به مرکز کشور باید پیوست زیست محیطی داشته باشد تا عوارضی متوجه طبیعت نشود.

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در بخش دیگری از صحبت‌های خود اظهارکرد: امسال با توجه به بارندگی‌ها منشأ داخلی ریزگرد نداریم اما دستور مقام معظم رهبری است که سال آتی برای رفع مشکل ریزگرد سیستان و بلوچستان به طور ویژه برنامه‌ریزی کنیم.

به گزارش کانال اطلاع‌رسانی سازمان محیط زیست، وی همچنین در سفر خود به استان قزوین همراه با محمدی – نماینده مردم قزوین و ابیک در مجلس شورای إسلامی، زاهدی – استاندار قزوین، پسندیده – مدیر کل حفاظت محیط زیست استان قزوین و هیأت همراه با آیت الله عابدینی – نماینده ولی فَقیه و امام جمعه قزوین – دیدار کرد.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس