هشدار نسبت به وقوع سیلاب در ابهر/مردم از سفرهای غیرضروری خودداری کنند

هشدار نسبت به وقوع سیلاب در ابهر/مردم از سفرهای غیرضروری خودداری کنندمدیر بحران شهرستان ابهر ضمن هشدار درباره خطر وقوع سیلاب در ابهر، از مردم خواست از سفرهای غیرضروری پرهیز کنند.

سعید خلجی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، با بیان این‌که سامانه بارشی جدید از اوایل ظهر روز شنبه وارد شهرستان می‌شود و از عصر روز یکشنبه فعالیت خود را آغاز خواهد کرد، گفت: با فعالیت این سامانه تا پایان روز دوشنبه هفته جاری، شاهد بارش‌های زیادی در استان خواهیم بود.

وی ضمن اعلام آماده‌باش به همه دستگاه‌های اجرایی، امدادی و خدماتی در اتخاذ تدابیر و تمهیدات لازم و پیشگیرانه با توجه به وزش باد شدید و پیش‌بینی وقوع کولاک، ادامه داد: از هم‌وطنان درخواست می‌شود در صورت تردد در راه‌های کوهستانی و روستایی، زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.

خلجی تاکید کرد: با توجه به میزان بارش‌ها امکان آب‌گرفتگی معابر و احتمال سیلابی شدن و طغیان رودخانه‌ها و مسیل‌ها وجود دارد، لذا به دامداران توصیه می‌شود از چرای دام در دره‌های عمیق، حاشیه رودخانه‌ها و ورود به کوهستان‌ها در طی این سه روز اجتناب کنند.

وی یادآور شد: از همه شهروندان و هم‌وطنان در خواست می‌شود از ماندن و تردد در حاشیه رودخانه‌ها و مسیل‌ها، خوداری کرده و حتی‌الامکان از سفرهای غیرضروری پرهیز کنند.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس