پیش‌بینی آسمان صاف برای بیشتر مناطق کشور

پیش‌بینی آسمان صاف برای بیشتر مناطق کشورمدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور ضمن اشاره به بارش پراکنده باران در تعدادی از استان‌ها طی امروز و فردا از برقراری جو آرام و آسمان صاف در بیشتر مناطق کشور خبر داد.

احد وظیفه در گفت‌وگو با ایسنا، اعلام کرد: امروز (شنبه ۱۱ اسفند) در برخی مناطق شمال شرق و شرق کشور، بارش باران و وزش باد و در جنوب شرق وزش باد شدید خواهیم داشت.  همچنین امروز در سایر مناطق جوی آرام و آسمانی صاف پیش‌بینی می‌شود.

وی ادامه داد: فردا (یکشنبه ۱۲ اسفند)، بارش‌های پراکنده در دامنه‌های زاگرس مرکزی و شمال غرب و ارتفاعات البرز غربی روی می‌دهد.

مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی، گفت‌: پس‌فردا (دوشنبه ۱۳ اسفند) در مناطقی از شمال غرب، غرب و به طور پراکنده در سواحل دریای خزر بارش باران، وزش باد و در ارتفاعات بارش برف پیش‌بینی می‌شود. همچنین در روز سه‌شنبه (۱۴ اسفند) در برخی مناطق شرق، شمال شرق و سواحل دریای خزر بارش باران، وزش باد و در ارتفاعات بارش برف خواهیم داشت.

وظیفه با اشاره به اینکه امروز و فردا (شنبه و یکشنبه ۱۱ و ۱۲ اسفند)، نواحی مرکزی و شرقی خلیج فارس و دریای عمان، مواج پیش‌بینی می‌شود، گفت: پس فردا (دوشنبه ۱۳ اسفند) شرق خلیج فارس و شرق دریای عمان مواج خواهند بود.

این کارشناس سازمان هواشناسی در پایان در مورد شرایط آب و هوایی پایتخت طی دو روز آینده گفت: فردا (یکشنبه ۱۲ اسفند) آسمان تهران صاف و گاهی همراه با وزش باد با حداکثر و حداقل دمای ۱۳ و ۱۴ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.  همچنین در روز دوشنبه (۱۳ اسفند) هوای تهران نیمه ابری، به تدریج ابری، همراه با وزش باد با بیشترین و کمترین دمای ۱۳ و چهار درجه سانتیگراد خواهد بود.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس