پیش‌بینی وزش تندباد لحظه‌ای در بوشهر

پیش‌بینی وزش تندباد لحظه‌ای در بوشهرکارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: امروز با گذر موج کم دامنه ناپایدار برای برخی نقاط این استان به ویژه مناطق شمالی احتمال وقوع تندباد پیش بینی می شود.

به گزارش ایسنا، پیام مساعدی اظهار کرد: همچنین در هنگام وزش تندباد، ارتفاع موج دریا به طور لحظه ای افزایش و خلیج فارس مواج و متلاطم می شود.

وی تاکید کرد: با گذر موج کم دامنه ناپایدار از تراز میانی جو، امروز در برخی ساعت ها با افزایش پوشش ابر و وقوع بارش پراکنده باران، گاهی رگبار پراکنده همراه با رعدوبرق دور از انتظار نیست.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر عنوان کرد: طی 24 ساعت آینده آسمان استان بوشهر کمی تا قسمتی ابری همراه با وزش باد و از اواخر وقت افزایش ابر و همچنین در برخی از نقاط به ویژه مناطق شمالی و مرکزی استان بارش پراکنده باران، گاهی رگبار پراکنده باران، رعد و برق و احتمال وزش تندباد لحظه ای پیش بینی می شود.

مساعدی خاطرنشان کرد: در این مدت جهت وزش باد متغیر و به طور غالب شمال غربی تا شمال شرقی با سرعت 10 تا 34 کیلومتر در ساعت و امروز نیز با احتمال وزش تندباد تا 54 کیلومتر در ساعت پیش بینی می‌شود.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس