اطلاعیه سازمان حفاظت محیط زیست درباره استخدام مامور اجرایی محیط زیست

اطلاعیه سازمان حفاظت محیط زیست درباره استخدام مامور اجرایی محیط زیستسازمان حفاظت محیط زیست با صدور اطلاعیه‌ای از معرفی شدگان چند برابر ظرفیت در شغل مامور اجرایی محیط زیست درخواست کرد که بر اساس حرف اول نام خانوادگی خود به این سازمان مراجعه کنند.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست ، سازمان حفاظت محیط زیست در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: «تمام معرفی شدگان چند برابر ظرفیت در مشاغل غیر از مامور اجرایی محیط زیست (مشاغل کارشناسی) بدون در نظر گرفتن زمان بندی زیر و فقط در تاریخ ۲۱ اردیبهشت ماه سال جاری مهلت دارند تا مدارک خود را ارایه کنند.

کسانی که حرف اول نام خانوادگی الف است باید ۲۲ اردیبهشت ماه سال جاری مدارک خود را ارائه کنند.

افرادی که اول نام خانوادگی آن‌ها با یکی از حروف «ب،پ،ت،ث» شروع می شود باید ۲۳ اردیبهشت ماه و کسانی که حرف اول نام خانوادگی آنها«ج،چ،ح،خ» است ۲۴ اردیبهشت ماه باید مدارک خود را ارائه کنند.

افرادی که حرف اول نام خانوادگی آنها «د،ذ،ر،ز» است باید ۲۵ اردیبهشت‌ ماه و افرادی که حرف اول نام خانوادگی آنان «س، ش،ص،ض» است باید ۲۸ اردیبهشت ماه برای ارائه مدارک خود اقدام کنند.

کسانی که حرف اول نام خانوادگیشان «ط،ظ،ع،غ،ف،ق»است لازم است ۲۹ اردیبهشت ماه و افرادی که نام خانوادگی آنها با «ک،گ،ل» شروع می شود ۳۰ اردیبهشت ماه مدارک خود را ارایه کنند.

کسانی که حرف اول نام خانوادگی آنها «م» است باید ۳۱ اردیبهشت‌ماه و کسانی که نام خانوادگیشان با «و،ه،ی» شروع می‌شود اول خرداد ماه نسبت به ارائه مدارک خود اقدام کنند.

لازم به ذکر است مدارکی که معرفی شدگان باید در روز تحویل مدارک به همراه داشته باشند، به شرح زیر است:
۱.  ۶ قطعه عکس ۴*۳ که در سال جاری گرفته شده باشد.
۲.  اصل دانشنامه یا گواهی موقت تحصیلی ممهور به مهر دانشگاه یا آموزش و پرورش و تصویر آن.
تبصره(مهم): فقط ارایه مدارک تحصیلی موقت یا اصل مورد تائید است و از تحویل هر گونه نامه از هر مرجعی مبنی بر پایان تحصیلات یا ارایه پایان نامه خودداری شود.
۳.  اصل شناسنامه و تصویر از تمام صفحات آن.
۴.  اصل کارت ملی و تصویر پشت و روی آن.
۵.  اصل کارت پایان خدمت  یا معافیت دائم قانونی و تصویر آن برای آقایان. 
۶.  اصل مدارک و معرفی‌نامه از سازمان بهزیستی کشور برای معلولین. 
۷.  اصل کارت شناسایی ایثارگری یا معرفی‌نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران برای ایثارگران ۲۵ درصد.
۸.  اصل مدرک و معرفی‌نامه از مراجع ذیصلاح برای مشمولان سهمیه ۵ درصد. 
مراجع ذیصلاح تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه برای رزمندگان با سابقه حداقل۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه و همسر و فرزند آنها عبارتند از:
– معاونت نیروی انسانی هر یک از رده‌های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود
– معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمان دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل 
– معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران
۹.  ارائه مدارک و مستندات لازم از مراجع ذی‌ربط، برای اصلاح حداکثر سن مقرر برای آن دسته از داوطلبانی که به‌صورت غیررسمی و تمام وقت در وزارتخانه‌ها و موسسات و شرکت‌های دولتی، بانک‌ها و شرکت‌های تحت پوشش آن‌ها، شرکت‌های بیمه‌های دولتی، شهرداری‌ها و موسسات و شرکت‌های دولتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است، موسسات و شرکت‌های ملی و مصادره شده که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می‌کنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت‌های تحت پوشش آن‌ها از تاریخ ۲۲ بهمن ماه سال ۵۷ به خدمت اشتغال داشته‌اند. 
۱۰.  ارائه مدرک مربوط به امتیاز حافظان قرآن (طبق مصوبه جلسه ۵۷۳ شورای انقلاب فرهنگی، تبصره ۳، مدرک تخصصی حفظ قرآن با امضای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان تبلیغات اسلامی معتبر است.)

گفتنی است،عنوان معرفی‌نامه‌ها نباید به نام ارگان یا نهاد دولتی یا غیر دولتی دیگری باشد و باید به‌صورت کلی و یا به نام سازمان حفاظت محیط زیست و به تاریخ روز اخذ شده باشد.

همچنین تمام معرفی شدگان قبل از حضور و ارائه مدارک نسبت به تهیه کپی از مدارک خود اقدام کنند.

با توجه به اینکه پس از اتمام مهلت مقرر، به دلیل عدم دسترسی این سازمان برای اعمال تغییرات در وضعیت ثبت شده نهایی معرفی شدگان، امکان ارائه مستندات وجود ندارد لذا مدارک ناقص به هیچ عنوان اخذ نخواهد شد بنابراین قبل از ارائه مدارک از کامل بودن آن اطمینان حاصل کنید.

در صورت نیاز به اطلاع‌رسانی به معرفی شدگان چند برابر ظرفیت و در جهت رفاه داوطلبان و عدم تماس غیر ضروری، هر هفته روزهای شنبه اطلاعیه‌ای از روند کار در پورتال سازمان حفاظت محیط زیست به نشانی https://www.doe.ir ارائه خواهد شد. 

بدیهی است عدم مراجعه و تحویل مدارک فوق در موعد مقرر به منزله انصراف از ادامه روند استخدام تلقی می‌شود و داوطلب حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت. 

لازم به ذکر است این مرحله صرفاً برای بررسی اطلاعات خوداظهاری داوطلبان و مدارک آن‌ها است و داوطلبان واجد شرایط (بر اساس دفترچه راهنمای ثبت نام ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور) که مدارک آنها توسط دستگاه مربوطه تایید می‌شود، برای شرکت در مصاحبه استخدامی، متعاقباً معرفی خواهند شد.

معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت با در دست داشتن مدارک ذیل به آدرس تهران،ضلع شمالی بزرگراه شهید حکیم، بین شیخ فضل الله و یادگار امام، پارک طبیعت پردیسان، سالن همایش سازمان حفاظت محیط زیست مراجعه کنند.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس