اطلاعیه سازمان هواشناسی درباره رگبار و رعد و برق در نقاط مختلف کشور

اطلاعیه سازمان هواشناسی درباره رگبار و رعد و برق در نقاط مختلف کشورسازمان هواشناسی با صدور اطلاعیه‌ای از رگبار و رعد و برق در نقاط مختلف کشور تا دو روز آینده خبر داد.

به گزارش ایسنا در اطلاعیه سازمان هواشناسی آمده است:«امروز (۷ خردادماه) رگبار و رعد و برق گاهی همراه با وزش باد شدید در ارتفاعات البرز، شرق استان تهران ، شمال سمنان ، شرق مازندران، جنوب گلستان ، خراسان شمالی ، شمال خراسان رضوی،  شمال آذربایجان شرقی و وزش باد شدید موقتی و احتمال گرد و خاک به همراه رگبار و رعد و برق به‌ویژه در ساعات بعد ازظهر در استان اصفهان، برخی نقاط یزد، ارتفاعات کرمان پیش‌بینی می‌شود.

چهارشنبه (۸ خردادماه) رگبار و رعد و برق گاهی همراه با وزش باد شدید برای ارتفاعات البرز شرق استان تهران ، نیمه شمالی سمنان ، شرق مازندران ، گلستان، خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی و وزش باد شدید موقتی و احتمال گرد و خاک به همراه رگبار و رعد و برق به‌ویژه در ساعات بعد ازظهر در شرق استان اصفهان، شرق یزد، ارتفاعات کرمان قابل پیش‌بینی است.

پنج شنبه (۹ خردادماه) رگبار و رعد و برق گاهی همراه با وزش باد شدید در شرق استان تهران، شمال سمنان، ارتفاعات مازندران، ارتفاعات گلستان، خراسان شمالی ، شمال خراسان رضوی و وزش باد شدید موقتی و احتمال گرد و خاک به همراه رگبار و رعد و برق به‌ویژه در ساعات بعد ازظهر در جنوب قم، اصفهان،  نیمه شرقی یزد و ارتفاعات کرمان پیش‌بینی می‌شود.

سازمان هواشناسی همچنین با صدور اخطاریه‌ای توصیه کرده است که هموطنان از تردد و اسکان در حاشیه رودخانه‌ها و مسیل‌ها خودداری کنند و به سازمان‌های ذیربط تمهیدات لازم جهت کاهش خسارات احتمالی را به عمل آورند.»

انتهای پیام

منبع: ایسنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس