جمالی: مشکلات مردم با سازمان منابع طبیعی باید حل شود

جمالی: مشکلات مردم با سازمان منابع طبیعی باید حل شودنماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکل مردم با سازمان منابع طبیعی گفت: این مشکل باید هر چه زودتر برطرف شود.

به گزارش ایسنا، منوچهر جمالی نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی جلسه علنی نوبت عصر مجلس در تذکری به وزیر راه گفت: انتقال عوارضی در اسرع وقت براساس قولی که داده شد صورت پذیرد تا مردم رودبار دچار مشکل نشوند. مردم انتظار دارند که وضعیت راه‌های روستایی اصلاح شود. آسفالت راه‌های روستایی باید مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: از آقای وزیر کشور و معاون رئیس جمهور آقای امیری در خصوص تبدیل رستم آباد و لوجان به بخش تشکر می‌کنم. وزیر کشاورزی باید توجه کند که افزایش سطح زیر کشت زیتون مدتها است که اختصاص آب آن ممنوع شده است. در این خصوص کمک شود و برای مقابله با آفات زیتون رودبار گام مؤثر برداشته شود.

نماینده مردم رودبار در پایان تاکید کرد: مشکلات مردم با سازمان منابع طبیعی باید حل شود. سازمان منابع طبیعی به نام خود سندهایی صادر کرده است. در حالی که مردم جد در جد سال‌ها در آن مناطق زندگی می‌کردند. این مشکل باید حل شود.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس