متخلفان تخریب اراضی ملی شناسایی و به مراجع قضایی معرفی می شوند

متخلفان تخریب اراضی ملی شناسایی و به مراجع قضایی معرفی می شوندمعاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط زیست در بازدید از تصرفات و ساخت و ساز های غیر مجاز روستای زیارت گرگان گفت: متخلفان تخریب اراضی ملی شناسایی و به مراجع قضایی معرفی می شوند.

به گزارش ایسنا حمید ظهرابی به همراه اعضای کارگروه فرا قوه‌ای مبارزه با زمین خواری کشور از عرصه‌های طبیعی آسیب دیده حومه گرگان از جمله روستاهای زیارت و توشن و مناطق النگدره، نهارخوران و سروش جنگل بازدید و وضعیت تخریب اراضی ملی و ساخت و سازهای غیرمجاز را بررسی کرد.

در ادامه این بازدید جلسه‌ای به ریاست استاندار گلستان و اعضای کارگروه فراقوه‌ای مبارزه با زمین خواری کشور برگزار شد و درباره وضعیت تخریب اراضی ملی و ساخت و سازهای غیر مجاز بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع‌ رسانی محیط زیست ظهرابی در حاشیه این بازدید گفت: متاسفانه هم در اراضی ملی و هم مستثنیات در این عرصه‌ها تغییر کاربری مشاهده می شود که سازمان امور اراضی جهاد کشاورزی در مستثنیات و سازمان جنگل‌ها و مراتع و محیط زیست در خصوص اراضی منابع ملی مسئول هستند و هر مقدارکه تخریب صورت گرفته بایستی شناسایی و به مراجع قضایی معرفی و برخورد شود . 

انتهای پیام

منبع: ایسنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس