رییس محیط زیست زنگ مهر را در مدرسه محل تحصیلش به صدا درآورد

رییس محیط زیست زنگ مهر را در مدرسه محل تحصیلش به صدا درآوردرئیس سازمان حفاظت محیط زیست، روز اول مهر ماه، زنگ شروع سال تحصیلی جدید را در دبیرستان سابق خود به صدا درآورد .

به گزارش ایسنا عیسی کلانتری که حدود ۵۶ سال پیش در کلاس هفتم مدرسه شهید مفتح (خوارزمی سابق) تحصیل می‌کرد، امروز در جمع دانش آموزان این مدرسه حاضر شد و از خاطرات خود در این مدرسه سخن گفت.

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، در سخنان کوتاهی با ذکر خاطرات آن دوره گفت: در این مدرسه ورزش اهمیت ویژه ای داشت و خود من دروازه بان تیم مدرسه بودم. نمرات امتحانی دانش آموزان‌ هم از طریق پست و همان روز به خانه‌شان ارسال می شد.

کلانتری در خصوص معلمان مدرسه گفت: نحوه رفتار معلم‌ها با دانش آموزان بسیار عالی بود و دانش آموزان را وادار به اظهار نظر می کردند تا کلاس‌ها یک طرفه نباشد.

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در خصوص حفظ محیط زیست هم به دانش آموزان توصیه کرد و گفت: محیط زیست ثروت شما و آیندگان شماست و باید آن را حفظ کنید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست،وی اظهارکرد: امروز بزرگترین دشمن کشور تخریب محیط زیست و از دست دادن منابع آب، خاک، گیاهان و جانوران است.

در پایان این مراسم دکتر کلانتری زنگ شروع سال تحصیلی را در این مدرسه به صدا در آورد.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس